انیمیشن میچل ها علیه ماشین ها

عکس انیمیشن میچل ها علیه ماشین ها

 

انیمیشن میچل ها علیه ماشین ها با دوبله فارسی محصول آمریکا است که در ژانر ماجراجویی و کمدی ساخته شده است. این کارتون جدید محصول سال ۲۰۲۱ است و از نتفیلیکس پخش شده است. داستان کارتون هم روایت یک خانواده دمدمی مزاج است. آنها در زمانی زندگی می کنند که ربات ها علیه انسان ها شورش کرده اند و خانواده میچل ها هم آخر امید انسان ها هستند. میچل ها خیلی رابطه خوبی با هم ندارند و مجبور هستند به یک سفر جاده ای با ماشن بروند.

 

انیمیشن میچل ها علیه ماشین ها

 

تهیه کننده کارتون ” لگو ” و فیلم ” مرد عنکبوتی : به سوی درون دنیای عنکبوتی ” تهیه کنندگی این کارتون را بر عهده دارد. در تولید و پخش این کارتون دو شرکت سونی پیکچرز و کلمبیا پیکچرز نقش داشته اند. انیمیشن میچل ها علیه ماشین ها با دوبله فارسی به طور مرتب انتقادهای پنهانی را از ارتباط انسان مدرن با تلفن همراه می بینیم. این انیمیشن پر از لحظه های هیجان انگیز که دوبله فارسی به شوخی و طنز آمده به شدت کمک کرده است.

 

کتی یک دختر شاد و خوشحال است. پدر خانواده یعنی ریک همیشه نگران کتی است و نمی تواند امیدوار باشد که دخترش روزی کارگردان شود. به همین خاطر زمانی که کتی از پدرش می خواهد تا او را به مدرسه فیلمسازی بفرستد، ریک ترتیب یک سفر دسته جمعی را می دهد تا او را منصرف کند. مادر خانواده میچل ها، لیندا و برادر کوچک هم مایک نام دارد. در طول سفر آنها با یک خانواده دیگر آشنا می شوند.

 

عکس انیمیشن میچل ها علیه ماشین ها

 

در همین حین و در دره سیلیکون، فردی به نام مارک بومن از آخرین محصول شرکت خود به نام پال رونمایی می کند. این محصول یک دستیار دیجیتالی و ربات جدید است که گوشی‌ های هوشمند را از رده خارج می‌کند. تلفن هوشمند مارک به این راحتی‌ ها از بین نمی‌رود. قبل از اینکه نمایش محصول تمام شود، او برنامۀ پال مکس را دوباره برنامه ریزی می‌کند و طرحی را برای سلطه بر جهان اجرا می‌کند.

 

تماشای آنلاین کارتون میچل ها علیه ماشین ها با دوبله فارسی

در این بخش می توانید این کارتون زیبا را تماشاکنید. اگر آن را نمی بینید، حتماً فیلترشکن خود را خاموش کنید.