×

ارسال رایگان

فروشگاه

برای تمام محصولات به تمام نقاط کشور

شرکت امریکایی هاسبرو – Hasbro

هاسبرو

 

شرکت امریکایی هاسبرو یکی از دو غول صنعت اسباب بازی سازی جهان محسوب می شود. بازی فکری هاسبرو بیشترین شهرت را در ایران کسب کرده اند. اما باید بدانید که هاسبرو بزرگترین تولید کننده بازی های تخته ای در جهان محسوب می شود. با دالیدل همراه شوید تا با محصولات این غول دنیای اسباب بازی بیشتر آشنا شوید.

 

قدرت تمام نشدنی شرکت هاسبرو

شرکت امریکایی هاسبرو مخفف عبارت برادران هزنفلد Hassenfeld Brothers می باشد. هاسبرو در سال ۱۹۲۳ در رودآیلند امریکا تأسیس شد. امروزه بیشتر تولیدات هاسبرو در آسیای شرقی انجام می شود. براساس گزارش بلومبرگ هاسبرو در سال ۲۰۱۸ به درآمد ۵.۱۲ میلیارد دلاری رسید. براساس ارزش سهام هاسبرو می توان گفت در کنار شرکت متل، غول صنعت اسباب بازی دنیا محسوب می شود. البته هاسبرو برای افزایش فروش برندهای خود وارد دنیای انیمیشن سازی نیز شده است. هاسبرو با استفاده از انیمیشن و تولیدات رسانه ای روی عروسک های خود شخصیت پردازی می کند تا بتواند محبوبیت آنها را بین بچه ها افزایش دهد. برای مثال می توان به کارتون مای لیتل پونی اشاره کرد که برای عروسک پونی کوچولو ساخته شد.

در دنیای اسباب بازی هاسبرو بسیار پیشتاز عمل کرده است. به طوری که در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده بازی های تخته ای در جهان به شمار می رود. بازی های تخته ای بازی هایی هستند که دور میز نشسته و یا دسته جمعی انجام می شود. شرکت هایی مانند برادران پارکر، ودینگتونز (Waddingtons)، میلیتون بردلی، ویزارد آود کوست (Wizard of the Coast) و آوالون هیل (Avalon Hill) همگی برندهایی هستند که در صنعت تولید بازی های تخته ای در جهان نام آشنا می باشند. اما همگی به هاسبرو تعلق دارند.

 

عروسک بیبی الایو هاسبرو

عروسک بیبی الایو baby alive توسط شرکت هاسبرو در سال ۲۰۰۶ وارد بازار شد. امتیاز تولید این عروسک ها در ابتدا از سال ۱۹۷۳ در اختیار شرکت کنر (Kenner) بود. هاسبرو با خرید امتیاز این محصول و با طراحی جدید در سه گروه اصلی بلوند، مو مشکی و سیاه پوست آنها را روانه بازار کرد. اما چیزی که این عروسک ها را از دیگر عروسک ها متمایز می شود رفتار انسان گونه آنهاست. نسخه های اخیر این محصول با نام های بیبی گو بای بای، مجیکال اسکوپس و تینکلز ان توئینکلز به بازار عرضه شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل عروسک بیبی الایو اینجا کلیک کنید

 

عروسک بیبی الایو -هسبرو

 

عروسک پونی کوچولو

یکی دیگر از تولیدات شرکت بزرگ هاسبرو برند تجاری “پونی کوچولو یا مای لیتل پونی My Little Pony ” می باشد. این اسب های کوچولوی دوست داشتنی به شکل فانتزی طراحی شده اند. یال ها و دم بلند جذابی دارند و همواره می خندند. جنس پونی کوچولو پولیشی و پلاستیکی می باشد. عروسک پونی کوچولو از سال ۱۹۸۱ در حال تولید است و هنوز بازار پر رونقی دارد. دلیل رونق فروش این عروسک این است که به یکی از چهره ای انیمیشنی در تلویزیون تبدیل شده است. عروسک های پونی کوچولو در سال ۱۹۹۵ توانست مقیاس جهانی به خود بگیرد و پا را از قلمرو ایالات متحده به طور چشمگیری فراتر بگذارد. برای مشاهده اطلاعات کامل عروسک پونی کوچولو اینجا کلیک کنید

 

عروسک مای لیتل پونی - هاسبرو

 

 

اسباب بازی تبدیل شوندگان

خط تولید اکشن فیگور و اسباب بازی ترانسفورمرز یا تبدیل شوندگان تا سال ۱۹۸۴ در اختیار شرکت ژاپنی تاکارا بود. در آن سال شرکت امریکایی هاسبرو حق توزیع ترانسفورمرز در امریکای شمالی را از تاکارا خریداری کرد. زمانی که ترانسفورمرز به خاک امریکا پا گذاشت، کارکنان هاسبرو به فکر نزدیک کردن آنها با قهرمانان کمیک های مارول افتادند. بنابراین برای شخصیت های مختلف این مجموعه نام و توصیفات متنوعی نوشتند و به آن شکل و رنگ جدیدتری دادند. در نتیجه مخاطبان امریکایی می توانستند بهتر با آنها ارتباط برقرار کنند.

هاسبرو با تولید ۲۸ طرح مختلف از تبدیل شوندگان کار خود را آغاز کرد و با رشد محبوبییت آن به تدریج تمام حقوق خط تولید تبدیل شوندگان را از تاکارا خریداری نمود. در حال حاضر شرکت تاکارا فقط امتیاز تولید و توزیع ترانسفورمرز در ژاپن را دارد. محبوب ترین شخصیت ترانسفورمرز اسباب بازی اپتیموس پرایم می باشد. برای مشاهده اطلاعات کامل اسباب بازی تبدیل شوندگان اینجا کلیک کنید.

فیگور اکشن ترانسفورماتورها - هاسبرو

 

اکشن فیگور مارول

کمیک، داستان قهرمان هایی است که هر یک توانایی های خارق العاده ای دارند. گروه کمیک مارول هم ناشر کتاب های امریکایی کمیک و رسانه های مرتبط با آن می باشد. مارول خالق شخصیت های محبوب زیادی است که از آن جمله می توان به جوکر، بتمن، مرد عنکبوتی، مرد آهنی، ایکس من، ددپول، هالک و ثور اشاره نمود. شخصیت های مارول معمولاً در شهر واقعی نیویورک حضور دارند، هر چند که خودشان غیر واقعی هستند.

در سال ۲۰۰۹ شرکت والت دیزنی شرکت مادر مارول یا همان شرکت جهانی مارول را تصاحب کرد. مارول به هر شرکتی تنها حق امتیاز تولید براساس شخصیت های خاصی را می دهد. هاسبرو یکی از چند شرکتی است که از مارول حق امتیاز تولید اکشن فیگور براساس شخصیت های مارول را خریده است. هاسبرو اولین مدل های اکشن فیگور خود را با قهرمانان G.I. Joe آغاز نمود و تاکنون امتیاز تولید شخصیت های جنگ ستارگان، مرد آهنی و کاپتان امریکایی را دریافت کرده است. برای مشاهده اطلاعات کامل اکشن فیگورهای مارول اینجا کلیک کنید. همچنین برای مشاهده مشخصات و قیمت اسباب بازی قهرمانان مارول اینجا کلیک کنید.

 

اکشن فیگور مارول 

+
در انبار موجود نمی باشد

شخصیت کارتونی

فانکوپاپ هری پاتر

۳۸۵,۰۰۰ تومان
۸۵,۰۰۰ تومان
%۱۷-

شخصیت کارتونی

عروسک پولیشی وینی پو

۵۹,۰۰۰ تومان ۴۹,۰۰۰ تومان