شرکت کانادایی وئو وی – WowWee

شرکت اسباب بازی سازی وئو وی

 

شرکت WowWee شرکتی مبتکر با قدمتی بیش از سی سال می باشد. این شرکت در زمینه ساخت محصولات رباتیک، اسباب بازی و سرگرمی با استفاده از فناوری های پیشرفته زبانزد است. شرکت وئو وی یک شرکت کانادایی است که کارخانه تولید آن در هونگ کونگ قرار دارد. این شرکت در سال ۱۹۸۸ تأسیس شده است و تاکنون جوایز متعددی مانند روبو ساپین، میپ و توتی را دریافت کرده است.

 

بهترین اسباب بازی های وئووی

 

ربات های انگشتی فینگرلینگز

محبوب ترین و شناخته شده ترین محصولات این شرکت در سطح جهان ربات انگشتی فینگر لینگز می باشد. ربات اسب تک شاخ انگشتی و ربات میمون بند انگشتی، در صدر پرفروش ترین های بازار خرده فروشی در سال ۲۰۱۸ قرار گرفته اند. میمون هایی رنگارنگی که از انگشتان دست شما بالا می روند و آن را بغل می کنند.

عروسک های انگشتی فینگر لینگز که در سال ۲۰۱۸ توانست جایزه توتی را از آن خود کند، در سه مدل بغلی، مینی و انگشتی تولید می شوند. مدل های انگشتی فینگرلینگز به جز ربات اسب تک شاخ انگشتی و ربات میمون بند انگشتی در دو طرح بچه اژدها و بچه پاندا نیز تولید می شوند. این عروسک ها می توانند انگشتان شما را محکم بچسبند و صداهای مختلفی درآورند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره عروسک های فینگر لینگز مقاله خواندنی ” میمون های فینگرلینگز ” را حتماً نگاه کنید.

 

 

فینگرلینگز عروسک انگشتی

 

 

اسباب بازی مدرن پیکسی بلز

شرکت وئو وی یکی از سازندگان پیشرو در تولید محصولات خلاقانه در زمینه سرگرمی در اکتبر ۲۰۱۹ جدیدترین محصول خود را با نام پیکسی بلز معرفی نمود. این عروسک های تخیلی، حالت های مختلفی برای بازی دارند. آنها به دلیل وجود یک پایه مغناطیسی می توانند به لباس بچسبند. از دیگر قابلیت های پیکسی بلز نور و صداهای جذاب با حرکات بامزه می باشند. تصور کنید که بتوانید عروسک خود را روی شانه خود بگذارید و راه بروید و او هم بدون این که بیافتد بچرخد و شعر بخواند! اگر از این اسباب بازی خوشتان آمده است، بهتر است سری به مقاله ” پیکسی بلز ” بزنید.

وئو وی - عروسک پیکسی بلز

 

عروسک بیبی شارک

عروسک بچه کوسه، کوسه های پولیشی و آواز خوان هستند که توسط وئووی برای پینک فونگ Pinkfong تولید می شود. سه شخصیت این عروسک ها مامان کوسه، بابا کوسه و بچه کوسه می باشند. هرگاه یکی از اعضای این خانواده را ببینید، مشغول خواندن آهنگ بیبی شارک هستند. آهنگ بیبی شارک در رتبه بندی یوتیوب به دلیل بازیدید رکورد شکنش مقام بالایی دارد. قد عروسک ها حدود بیست و پنج سانتی متر بوده و برای بچه های بالای دو سال مناسب می باشند. برای مشاهده اطلاعات کامل و دیدن آهنگ بیبی شارک به مقاله ” بیبی شارک ” مراجعه کنید.

 

وئو وی عروسک شارک بیبی - بچه کوسه