عروسک و اسباب بازی پونی کوچولو – My Little Pony

عروسک و کارتون پونی کوچولو

 

کارتون و انیمیشن پونی کوچولو (my Little Pony) پس از این که عروسک های پونی کوچولو حسابی محبوب شده بودند، ساخته و پخش شد. شرکت امریکایی هاسبرو مالک معنوی این شخصیت دوست داشتنی می باشد.  این اسب کوچولوی دوست داشتنی بسیار فانتزی ساخته شده است. به جز ظاهر فانتزی پونی کوچولو، یال و دم بلند مهمترین جاذبه بصری او است. در اینجا می خواهیم کلی مطلب باحال درباره کارتون و انیمیشن های پونی کوچولو، عروسک پونی و اسم پونی ها و ویژگی هایشان را برایتان بگوییم. پس بزن بریم!

 عکس های پونی کوچولو

کارتون و انیمیشن پونی کوچولو

در دهه ۱۹۸۰ عروسک پونی بین کودکان بسیار محبوب شده بود. به دنبال این محبوبیت سازندگان آن تصمیم به تولید کارتون پونی گرفتند و یک مجموعه انیمیشنی برای این اسب تک شاخ رنگارنگ ساخته شد. در فاصله چند سال و تقریباً تا سال ۱۹۹۲ یک فیلم سینمایی بلند و دو سریال انیمیشن تلویزیونی برای پونی ها ساخته شد.

 

در سال ۲۰۱۰ نسل چهارم عروسک و اسباب بازی پونی کوچولو جدید به بازار آمد. اما این بار هاسبرو برای نسخه های جدید عروسک ها یک سریال انیمیشنی نیز ساخت. این انیمیشن با عنوان ” پونی کوچولوی من: دوستی جادو می کند” شروع شده بود و بازار عروسک های پونی روز به روز داغ تر می شد. محبوبیت انیمیشن به اندازه ای بالا رفت که نسخه های دیگری از روی آن نیز ساخته شد. این محبوبیت به قدری زیاد شد که یک کارتون اسپین آف دیگر با نام “پونی کوچولوی من: دخترهای اکوستریا” نیز ساخته شد. از سویی دیگر محبوبیت انمیشن باعث شد تا به جز عروسک های پونی خط تولید بازی و برنامه های اندرویدی و لوازم جانبی شخصیت های کارتون پونی کوچولو نیز ساخته شود.

 

 

اسم شخصیت های کارتون پونی کوچولو

پونی رنگین کمان یا رینبو

دارای یک جفت بال با رنگ آبی است. او از نژاد اسب های بالدار است و چشمان صورتی دارد. اسب رنگین کمان بامزه و شوخ طبع است و سرعت بسیار زیادی دارد. همچنین او می تواند به سرعت گردباد درست کند. عرسک پونی رنگین کمان نیز دارای یال هایی فوق العاده زیبا و جذاب با طرح رنگین کمان است که بسیار چشم نواز می باشد.

پونی توایلایت

بسیار خاص است زیرا هم تک شاخ است و هم بال دارد. همچنین یال های او نیز رنگارنگ است. توایلایت بامزه، خجالتی و درسخوان است. دوستان صمیمی او پینکی پای و رینبو هستند. قدرت او در شاخ هایش نهفته است و می تواند با آنها هر چیزی را بلند کند.

پونی فلاترشای

چشمان فیروزه ای فلاترشای او را بسیار خاص و جذاب کرده است. بدنی زرد رنگ با یال های صورتی جلوه ای ناز و دوست داشتنی به او داده است. فلاترشای عاشق حیوانات است و می تواند پرواز کند زیرا او نیز از نژاد اسب های بالدار است. فلاترشای خیلی خجالتی و آرام است و دوستان نزدیک او اسپایک، توایلایت، رینبو و پینکی پای هستند.

پونی رریتی

یک اسب تک شاخ است که رنگ آن سفید مایل به بنفش است. نشان او سه الماس است و عاشق اشیای براق و درخشنده است. ویژگی اساسی شخصیت رریتی بخشندگی او است. او حتی یک گربه خانگی و یک خواهر به نام سویتی بل دارد. او عاشق مد و لباس و بسیار مهربان است.

پونی اپل جک

نماد عنصر راست گویی است. نماد او سه سیب است و عاشق سیب فروشی است. دوستان صمیم او رریتی و رنگین کمان هستند اما با رنگین کمان سخت در رقابت است. اسب پونی اپل جک بسیار زحمتکش و شجاع است و برادری به نام بیگ مکینتاژ و خواهری به نام بلوم دارد.

پونی پینکی پای

دختری شاد است و نماد او سه بادکنک است که نماد جشن و شادی است و نشان می دهد که پینکی پای همیشه خوشحال می باشد. پینکی پای تمام مشکلات خود را با خنده حل می کند و بهترین دوستش هم رنگین کمان یا رینبو است. این عروسک هدیه مناسبی است به تمام دخترانی که شادی را دوست دارند و یا مستحق شادی اند.

 

 

 

عروسک و اسباب بازی پونی کوچولو

هر عروسک و اسباب بازی پونی کوچولو در پهلوی خود علامت منحصر به فردی دارد. هر پونی علامت خاص خود را دارد که باعث می شود از اسب دیگر متمایز شود. جالب است بدانید این عروسک های دوست داشتنی از سال ۱۹۸۱ در حال تولید هستند. در دهه ۱۹۸۰ هاسبرو توانست بیش از ۱۵۰ میلیون نسخه از این عروسک را بفروشد.

عروسک اسب کوچولوی من تا سال ۱۹۹۵ توانست مقیاس جهانی به خود بگیرد و پا را از قلمرو ایالات متحده به طور چشمگیری فراتر گذاشت. البته محبوبیت جهانی این عروسک ها بیشتر مدیون انیمیشن هایی است که برای این شخصیت دوست داشتنی تولید شده است.  اما در دهه ۹۰ با رشد رقبای عروسک ساز و آمدن عروسک های جدید به بازار، هاسبرو مجبور به توقف تولید عروسک پونی شد. خط تولید عروسک پونی کوچولو در سال ۱۹۹۷ دوباره احیا شد. اما در سال ۱۹۹۹ دوبار متوقف شد.

 

 

عکس های عروسک و اسباب بازی کارتون پونی کوچولو

 

چندین سال خط تولید عروسک پونی متوقف شد. ولی در سال ۲۰۰۳ دوباره تولید عروسک ها از سر گرفته شد. با اعمال تغییرات جدید بر روی عروسک و به روز کردن آن، خط تولید با قدرت بیشتری برای سومین بار راه اندازی شد. عروسک های جدید دوباره محبوب شدند و هاسبرو توانست تا سال ۲۰۱۰ صد میلیون عروسک پونی بفروشد. نسل چهارم عروسک پونی در سال ۲۰۱۰ همزمان با شروع پخش سریال انیمیشن پونی کوچولو راه اندازی شد. محبوبیت این برند به قدری بالا رفت که در فروشگاه های خرده فروشی در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ توانست به فروش بیش از یک میلیارد دلار دست پیدا کند.

 

 

مشخصات عروسک پونی

توصیه سازنده عروسک پونی این است که عروسک در دسترس کودکان زیر سه سال قرار نگیرد. اسب های کوچولو با جنس پولیشی و پلاستیکی ساخته می شود. امروزه در این خط تولید عروسک هایی با طرح اسب دریایی نیز ساخته می شود. قد و وزن عروسک ها بسیار متنوع است و قیمت آنها متناسب با کیفیت محصول متغیر است. هر دو مدل پولیشی و پلاستیکی برای پونی های توایلایت، فلاترشای ، رینبو ، اپل جک ، پینکی بال و رریتی در فروشگاه دالیدل موجود است که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید مشخصات عروسک ها و اسباب بازی های پونی کوچولو را مشاهده نمایید.

عکس های عروسک و اسباب بازی کارتون پونی کوچولو

 

%۱۸-
تمام شد
۴۵,۰۰۰ تومان
%۴۱-
تمام شد
۸۵,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۱۹-
تمام شد