عروسک ربات پیکسی بلز – Pixie Belles

روبات پیکسی بلز

 

وئو وی (WowWee) یک شرکت مبتکر با قدمتی بیش از سی سال می باشد. وئو وی در زمینه توسعه و توزیع محصولات رباتیک، اسباب بازی و عروسک ربات دخترانه با استفاده از فناوری های پیشرفته زبانزد است. وئووی از سال ۱۹۸۸ جوایز متعددی مانند میپ (MiP)، روبوساپین (Robosapien) و توتی (TOTY) دریافت کرده است. محبوب ترین و شناخته شده ترین محصولات این شرکت در جهان روبات های فینگر لینگز می باشد. اما یکی از محصولاتی که به تازگی روانه بازار کرده است عروسک ربات دخترانه پیکسی بلز است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه با ویژگی های عروسک ربات پیکسی بلز اورجینال آشنا خواهیم شد.

روبات پیکسی بلز

 

تولیدات شرکت وئو وی

وئو وی به جای تولید عروسک های پرفروش مد، تمایل به تولید حیوانات خانگی عروسکی دارد. وئو وی توانسته است به خوبی این نیاز کودکان را درک کند که چقدر آنها دوست دارند حیوان خانگی خود را داشته باشند و آن را پرورش دهند. به همین دلیل با راه اندازی خط تولید دیگری با مضمون حیوانی دست به ابتکار جدیدی زده است. این عروسک ها برای والدین هم جذاب است.

عروسک هایی که بچه ها عاشق آنها می شوند و می توانند آن را همیشه با خود بیرون ببرند بدون این که جای زیادی بگیرند. عروسک های پیکسی بلز برای بچه های بالای پنج سال مناسب است و با قیمت ۱۵ دلار در فروشگاه های آمازون، والمارت و تارگت به فروش می رسند.

روبات پیکسی بلز

 

 

 

قابلیت روبات های پیکسی بلز

شرکت وئو وی در اکتبر ۲۰۱۹ جدیدترین محصول خود را با نام پیکسی بلز (Pixie Belles) معرفی نمود. عروسک های پیکسی بلز چهار شخصیت متفاوت دارد که نام های آنها عبارت است از اسما (Esma)، اوراره (Aurora)، لیلا (Layla) و روزی (Rosie).

این عروسک های حیوانی، حالت های مختلفی برای بازی دارند. وجود یک پایه مغناطیسی در پیکسی بلز باعث می شود تا به لباس بچسبند. از دیگر قابلیت های پیکسی بلز نور افشانی و صداهای جذاب با حرکات بامزه است. تصور کنید که بتوانید عروسکتان را روی شانه خود بگذارید و راه بروید. عروسک هم بدون این که بیافتد بچرخد و شعر بخواند!!!

روبات پیکسی بلز

 

فناوری های منحصر به فرد پیکسی بلز

هر یک از چهار شخصیت صداهای مخصوص به خود را دارد. یک سنسور در دهان و یک سنسور هم در پشت پیکسی بلز قرار دارد. وقتی غذا می خورد می توانید او را ببوسید و او را نوازش کنید. او با سنسور هایی که دارد، به راحتی می تواند زمان غذا خوردن، چرخیدن و رقصیدن را درک کند.

در شاخ جادویی پیکسی بلز سنسوری با فناوری کیس تک (KissTech) قرار گرفته است. پیکسی بلز با استفاده از شاخ جادویی اش می تواند گونه شما را تشخیص داده و آن را ببوسد. وقتی دست می زنید متوجه می شود و شروع به چرخیدن می کند. او می تواند شش آهنگ مختلف هنگام رقصیدن بخواند.

روبات پیکسی بلز

آهنربایی که در عروسک جاسازی شده است باعث می شود تا بتوانید همیشه او را با خود به همراه داشته باشید یا در جایی مانند درب یخچال بچسبانید. دم های رنگی و نرم او هم قابلیت جدا شدن دارد، چون ممکن است دوست داشته باشید از آن به عنوان دستبند استفاده کنید.

 

 

اگر ویدئو را نمی بینید، حتماً فیلترشکن خود را خاموش کنید.