کارتون خانواده آووکادو

عکس کارتون ماحراهای خانواده آووکادو

 

تا به حال دیده اید که دو آووکادو عاشق همدیگر باشند ؟! دو آووکادو شیرین و دوست داشتنی به نام های “آوو” و “کادو” کسانی اند که عاشق همدیگر هستند و کلی ماجراهای جالب برای آنها اتفاق می افتد. عشق آنها گاهی فلفلی می شود و گاهی هم عجیب و غریب، اما در هر حال رابطه آنها عاشقانه است.

عکس انیمیشن خانواده آووکادو

کارتون خانواده آووکادو سریالی است که توسط TheSoul ساخته شده است و داستان عاشقانه دو آووکادو را روایت می کند. انتشارات The Soul صاحب دو کانال بسیار محبوب دیگر هم هست: یکی کانال “کاردستی ۵ دقیقه ای” و “سمت روشن”. کارتون آووکادو انتقادات زیادی هم به خود دیده است. برخی بیان می کنند که در کارتون به اختلاف های این زن و شوهر و بحث و جدل های آنها هم می پردازد و این مربوط به مسائل بزرگسالان می شود و چیزی نیست که به کودکان مربوط باشد.

 

برنامه کودک زوج آووکادو که خیلی ها آن را با نام خانواده آووکادو می شناسند، مانند کارتون عروسک های دوست داشتنی، برای رده سنی خردسالان است. این سریال انیمیشنی بدون دیالوگ بوده و هر قسمت آن نیز ۱۰ تا ۲۰ دقیقه زمان دارد. داستان هر قسمت هم مستقل از قسمت های دیگر است و در هر قسمت یک داستان جدید روایت می شود.

عکس کارتون خانواده آووکادو

این کارتون یک برنامه کودک و سریال تحت وب است و در یوتیوب منتشر می شود. تاکنون نیز دو فصل آن پخش شده است. فصل اول آن ۴۳ قسمت و فصل دوم هم به قسمت ۲۳۳ رسیده است. یعنی تاکنون بیش از ۲۷۵ قسمت از کارتون خانواده آووکادو پخش شده است. این کارتون هم اکنون در حال پخش سوم در یوتیوب است. کانال یوتیوب avocado couple I crazy comics بیش از ۱۰ میلیون دنبال کننده از سراسر دنیا دارد. اگر شما هم کارتون آووکادو را خیلی دوست دارید، این کانال را در یوتیوب دنبال کنید و هر روز ساعت ۶ بعد از ظهر به صورت زنده کارتون آووکادو را ببینید.

 

در ادامه می توانید محبوب ترین قسمت کارتون ماجراهای آووکادو به نام شاهزاده سیندرلا را تماشا کنید. این قسمت پربازدیدترین قسمت این کارتون بوده است که بچه ها آن را بسیار دوست داشته اند.