کارتون شجاعان

عکس کارتون شجاعان

 

کارتون ایرانی شجاعان یا دلاوران هوانیروز کارتونی است که از شبکه پویا پخش می شود و یک کارتون ایرانی است. این کارتون یک سریال انیمیشن در ژانر حماسی و دفاع مقدس است که با تکنیک سه بعدی رایانه ای ساخته شده است. کارتون شجاعان در ۵۲ قسمت تولید شده است که مدت هر قسمت بین ۱۸ تا ۲۵ دقیقه می باشد.

 

عکس کارتون شجاعان

 

داستان درباره عملیات های مختلفی است که کارکنان و فرماندهان شجاع هوانیروز با موفقیت پشت سر می گذارند. تیم عملیات هوانیروز در مأموریت ها و عملیات های مختلف در دوران جنگ تحمیلی شرکت می کنند و ردپای شجاعت و دلاوری های خود را در تاریخ به جا می گذارند. یک تیم عملیاتی شامل چهار خلبان زبده است که تخصص های مختلفی دارند، از قبیل بالگرد جنگی، بالگرد شناسایی و بالگرد امداد و تخصص فنی مهمات گذاری و تعمیرات و نگهداری بالگردها. فرمانده این تیم قهرمان سرهنگ لطفی است که به منطقه جنگی اعزام می شود و در آنجا قرارگاهی احداث می کند. آنها همیشه در حالت آماده باش هستند تا در سریع ترین زمان ممکن به اتفاق ها واکنش نشان دهند. مأموریت های تیم قرارگاه عقاب هوانیروز شامل شناسایی موقعیت دشمن، انهدام تانک ها و تأسیسات نظامی عراق، کمک به نیروهای زمینی، رساندن مهمات و خوراک به رزم آوران، انهدام پل ها و مراکز استراتژیک دشمن و تانکرهای سوخت عراق می باشد.

 

عکس کارتون شجاعان

 

کارتون شجاعان در مؤسسه حرکت کلیدی و در مرکز صبا به کارگردانی سیاوش زرین آبادی و تهیه کنندگی علیرضا گلپایگانی تولید شده است. تمرکز اصلی جلوه های دیداری سریال بر روی جنگ های هوایی است که با بهره گیری از سیستم ها و نرم افزارهای سه بعدی قدرتمند ساخته و پرداخته شده است. خبر خوش این که سری دوم کارتون شجاعان و دلاوران هوانیروز در ۵۲ قسمت در حال تولید است و به زودی روی آنتن تلویزیون خواهد رفت.

 

برای تماشای تمام قسمت های این کارتون اینجا کلیک کنید.