عروسک کندی لاک – Candylocks

عکس عروسک کندی لاک

عروسک کندی لاکس یا کندی لاک ها (Candylocks) عروسکی با موی پشمکی است. البته موهای کندی لاک به نرمی پشمک هم هست. عروسک های کندی لاک در رده عروسک فانتزی و همچنین عروسک مد قرار می گیرند. کندی لاکس عروسک هایی اند که آب از دهان بیننده راه می اندازند. از بس که خوشمزه به نظر می رسند! کسی که این عروسک بی نظیر را ساخته است، تمام تلاش خود را کرده است تا اشتهای شما را برانگیزد و کاری کند تا به شدت هوس شیرینی و آبنبات کنید. به همین خاطر به بیماران قندی اکیداً توصیه می شود به عروسک های کندی لاک به هیچ وجه نگاه نکنند! دالیدل افتخار دارد تا شما را با خود به دنیای شیرین عروسک کندی لاکس ببرد …

 

عروسک کندی لاکس candylocks

عروسک کندی لاک اورجینال ساخت کجاست؟

مالک و سازنده عروسک کندی لاکس شرکت کانادایی اسپین مستر می باشد. اسپین مستر شرکتی است که تاکنون توانسته است ۲۸ جایزه از جشنواره بین المللی توتی دریافت کند. جشنواره توتی در دنیای اسباب بازی ها مانند جشنواره اسکار است که درباره آن می توانید در مقاله جشنواره توتی بیشتر بخوانید.

اسپین مستر به جز عروسک های شیرین کندی لاکس، در کارنامه خود ساخت عروسک های بسیار موفق دیگری نیز دارد. یکی از این موارد موفق عروسک سگ های نگهبان است که براساس کارتون سگ های نگهبان ساخته شده اند. کارتون سگ های نگهبان دوبله فارسی نیز شده است و علاقه مندان زیادی در ایران را به سمت خود جذب کرده است. عروسک دیگر اسپین مستر در دنیای عروسک های مد قرار دارد که نام او عروسک آفدهوک می باشد.

 

 

عروسک کندی لاکس در تمام جهان

اسپین مستر محصولات خود را در سطح بین المللی به فروش می رساند و دفاتر زیادی در سراسر دنیا دارد. کندی لاک ها در وبسایت فامیلی ریتد توانسته است امتیاز ۴.۳ از ۵ را دریافت کند. این وبسایت امتیازات خود را از میان آرای خانواده ها و کسانی که محصولات را می خرند و استفاده می کنند، جمع آوری می کند. دریافت چنین امتیاز بالایی در سال ۲۰۲۰ میلادی و در کنار عروسک های مشهوری مانند مانستر های و ال او ال سورپرایز که بازار را قبضه کرده اند، نشان دهنده مقبولیت عروسک کندی لاکس در بین بچه ها و خانوده ها است.

 

ویژگی های عروسک کندی اورجینال

موهای کندی لاک

از یک سو موهای پشمکی و رنگارنگ عروسک و از سویی دیگر قابلیت تغییر شکل و آرایشگری بر روی موهای او، مهم ترین ویژگی های موهای کندی لاک است. طول موهای آبنباتی عروسک ۳۸ سانتی متر است که به دورش حلقه زده است. در حالی که ارتفاع عروسک حدود ۸ سانتی متر می باشد. یعنی موهای عروسک حدود پنج برابر قد او است. شاید به نظر برسد که کار کردن با موهای خیلی بلند کندی لاکس خیلی دشوار است. در حالی که به هیچ وجه چنین نیست.

موهای عروسک کندی لاک شکل و فرم خود را حفظ کرده و از هم گسسته نمی شود. به همین خاطر به راحتی می توان با موهای او کارهای آرایشگری انجام داد. مثلاً آنها را بافت یا دم اسبی بست. به دلیل این که موهای بلند عروسک قابلیت کار بر روی آن را دارد و می توان برای بازی های آرایشگری استفاده شود به شدت مورد توجه دختر بچه ها قرار گرفته است.

اسپین مستر - عروسک کندی لاکس

البته کار به اینجا ختم نمی شود، یک غافلگیری برای آرایشگرهای کوچولو درون هر بسته محصول وجود دارد. درون هر بسته بین چهار تا هفت  اکسسوری قرار گرفته است که عبارتند از گیره سر، فر کننده مو، نگین مو، کیف و عینک آفتابی. تمام این اکسسوری ها و لوازم جانبی، مطابق با طرح و رنگ عروسک طراحی شده اند که به رنگ و نقش عروسک شانسی کندی لاک دوست داشتنی خیلی می آید. همان گونه که گفته شد عروسک شانسی کندی لاک در بیست نوع مدل متفاوت با رنگ و عطر مختلف تولید می شود. از این رو برای دوستداران و کلکسیونرهای عروسک کندی لاکس، درون بسته ها راهنمای کلکسیونر نیز قرار گرفته است.

 

عروسک شانسی کندی لاک خوشبو

عروسک شانسی کندی لاک به شدت خوشبو هستند. تاکنون بیش از بیست نوع عروسک کندی لاک ساخته شده است. هر یک از این عروسک ها عطر و اسم خاص خود را دارند. هر کدام از عروسک ها، لباس هایی مطابق با طرح و رنگ خاصی می پوشند. اما جالب تر از آن عطرهایی که عروسک ها به خود زده اند. بویی که از عروسک های معطر کندی لاکس به مشام می رسد، هم خوشبو است و هم خوشمزه؛ زیرا این عطرها بوهای مختلفی مانند بوی وانیل، سیب، لیمو و پشمک می دهند. به همین خاطر اسپین مستر تمام تلاش خود را کرده است تا کاری کند که اشتهای شما را به شدت باز کند!

عروسک کندی لاکس candylocks

 

 

شکل ظاهری و فیزیکی

از ظاهر شیرین و بوی خوشمزه عروسک که بگذریم نوبت به بسته بندی کندی لاکس می رسد. بسته بندی محصول الهام گرفته از طرح پشمک یا چیزی شبیه به بستنی قیفی است. وقتی با آن مواجه می شوید تصور می کنید که یک بسته پشمک خریده اید. اما زمانی که بسته را باز می کنید، متوجه می شوید که موهای عروسک به دور او پیچیده شده اند و عروسک لابه لای موهایش مخفی شده است.

بدن عروسک از ناحیه گردن، کتف ها و میان تنه قابلیت حرکت دارند. طبق نظر سازنده، این عروسک برای بچه های زیر سه سال مناسب نیست و سن توصیه شده نیز پنج تا هفت سال می باشد. در بازارهای امریکا و اروپا قیمت عروسک کندی لاک ۱۰ یورو تعیین شده است. خوشبختانه این امکان فراهم شده است تا دالیدل با قیمت مناسب عروسک کندی لاک را در فروشگاه دالیدل موجود کند که با کلیک بر لینک زیر می توانید مشخصات و قیمت عروسک شانسی کندی لاک را مشاهده نمایید.

 

عروسک کندی لاکس candylocks