عروسک کپسول چیکس – Capsule Chix

عروسک مد کپسول چیکس

 

کپسول چیکس Capsule Chix در رده عروسک های مد و کلکسیونی قرار دارد که توسط شرکت موز تویز (Moose Toys) تولید می شود. این عروسک های بامزه در سال ۲۰۱۹ وارد بازار عروسک ها شدند. عروسک های کپسول چیکس در پنج مجموعه گیگو گلم (Gigo Glam)، سوئیت سرکتس (Sweet Circuits)، کوترول+آلت+مجیک (Ctrl+Alt+Magic)، رم راک (Ram Rock) و شیمر سرج (Shimmer Surge) ساخته شده اند.

 

عروسک مد کپسول چیکس

 

وجه تمایز کپسول چیکس

هرچند که تنها پنج شخصیت برای این عروسک طراحی شده است. با این حال می توان بیش از ۴ میلیارد طرح یا ترکیب متفاوت از آنها ایجاد کرد. زیرا ۴۰۰ قطعه که شامل لباس و اکسسوری عروسک ها می شود، برای این سری عروسک ها تولید شده است. بنابراین ترکیب های گوناگون این ۴۰۰ قطعه، می تواند ۴ میلیارد طرح مختلف به وجود آورد. این قطعات به صورت تصادفی در بسته ها قرار می گیرند. قطعات درون بسته ها به صورت تصادفی قرار می گیرند و درون جعبه ها اصلاً مشخص نیست. طرح بسته بندی عروسک هم در نوع خود جالب توجه است و تاکنون مانند آن را ندیده اید.

 

عروسک مد کپسول چیکس

 

 

طراحی گاچاپون

طرح خارج کردن عروسک از جعبه، از طراحی گاچاپون (gachapon) الهام گرفته شده است. گاچاپون یک دستگاه فروش ژاپنی بسیار معروف می باشد که کپسول های پر شده از اسباب بازی را با چرخاندن یک دستگیره تخلیه می کند.

در پایین جعبه یک دستگیره وجود دارد که با چرخاندن آن به نوبت قطعات از دریچه ای که روی جعبه وجود دارد، بیرون می آیند. با هر بار چرخاندن دستگیره، یک کپسول یا بسته تخم مرغی شکل بیرون می آید که درون آن یکی از اعضا و یا لباس های عروسک می باشد. در هر بسته کپسول چیکس معمولاً ۵ کپسول و دست کم ۱۵ قطعه وجود دارد. زمانی که تمام کپسول ها را خارج کردید تازه باید شروع به ساختن و سرهم کردن عروسک کنید. باز کردن و سرهم کردن عروسک به نوبه خود بسیار سرگرم کننده است.

 

عروسک مد کپسول چیکس

 

مشخصات عروسک کپسول چیکس

عروسک های کپسول چیکس بین ۱۰ تا ۲۵ دلار قیمت گذاری شده اند. به طور کلی عروسک های مد برای بچه های زیر شش سال ممنوع می باشند و کپسول چیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. ارتفاع عروسک ها حدود ۱۶ سانتی متر و وزن آنها حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ گرم می باشد.

 

عروسک مد کپسول چیکس

 

%۲۵-
۱۰۰,۰۰۰ تومان ۷۵,۰۰۰ تومان
%۲۵-
۶۰,۰۰۰ تومان ۴۵,۰۰۰ تومان
%۳۰-
۳۳۵,۰۰۰ تومان ۲۳۵,۰۰۰ تومان
%۲۰-
۲۸۶,۰۰۰ تومان ۲۲۹,۰۰۰ تومان