عروسک کیندی کیدز – Kindi Kids

عروسک خوشمزه و شیرین کیندی کیدز

 

عروسک های کیندی کیدس (Kindi Kids) عروسک هایی هستند که با دیدن آنها آب از لب و لوچه تان جاری می شود. قطعاً با نظر من موافق هستید. زیرا با دیدن این عروسک های خوشمزه به یاد آبنبات و پاستیل می افتید. آدم دلش می خواهد این کوچولوهای شیرین را توی رنگین کمان بخواباند و برایش لالایی بخواند. البته به خاطر شیرینی بیش از اندازه این عروسک ها برای بچه های زیر سه سال مناسب نیست.

 

عروسک کیندی کیدز

 

انواع عروسک کیندی کیدس

سازنده این عروسک ها شرکت موزتویز (Moose Toys) می باشد. شرکت موز تویز عروسک ها را در چهار طرح شبیه به هم طراحی کرده است. اسم هر یک از دخترهای کیندی کیدس عبارت است از مارشاملو (Marsha Mello)، جسی کیک (JessiCake)، پپا مینت (Peppa –Mint) و دوناتینا (Donatina). اگر به این اسم ها دقت کنید، ساختار این کلمات شما را یاد واژه هایی مانند مارشملو، آدامس نعنایی، کیک و دونات و پیراشکی می اندازد. بنابراین طبیعی است که آدم با دیدن آنها آب از دهانش راه بیافتد.

 

 

معمولاً عروسک سازان امریکایی برای شخصیت پردازی عروسک هایشان دست به تولید سریال های انیمیشنی می زنند. اما شرکت موز تویز برای شخصیت پردازی روی هر چهار دختر کیندی کیدس کار متفاوت تری انجام داده است. این شرکت در یوتیوب ویدئوهایی آهنگین با مضمون این شخصیت های دوست داشتنی منتشر کرده است. در انیمیشن های آهنگین دخترها با شعر و آهنگ خودشان را معرفی می کنند. شخصیت پپا-مینت خیلی خجالتی و ترسو است، اما خیلی مهربان و بخشنده است. دوناتینا کمی حوصله سر بر است ولی خوش برخورد و خوش شانس است. مارشاملو دختری بازیگوش ولی همیشه خوشحال است. جسی کیک هم هر چیزی را که بخواهد می تواند به دست آورد مثل یک رهبر قوی.

 

عروسک کیندی کیدز

 

عروسک های کیندی کیدس در مهدکودک

زمانی که کودکان برای نخستین بار وارد مهدکوک می شوند، معمولاً می ترسند و نمی خواهند از مادر خود جدا شوند. زیرا به خاطر دور شدن از مادر و بودن در آنجا احساس ناامنی می کنند. در مهدکودک های کانادا و امریکا عروسک های کیندی کیدس به داد خاله های مهربان رسیده اند. با نشان دادن عروسک های کوچولو و شیرین کیندی کیدز به بچه ها، خاله ها به بچه ها می فهمانند که اینجا جای امن و باحالی است و لازم نیست بترسی! عروسک های کیندی کیدس در راضی کردن بچه ها برای ماندن در مهدکوک بدون گریه و دلتنگی خیلی خوب عمل کرده است.

 

عروسک کیندی کیدز

 

مشخصات عروسک

ارتفاع عروسک های اورجینال ساخت شرکت موز تویز دست کم ۲۵ سانتی متر بوده و وزن آن نیز بیش از ۹۰۰ گرم می باشد. قیمت عروسک ها نیز بسته به اکسسوری های همراه عروسک متفاوت است. اما در کل قیمت عروسک کیندی کیدس بین ۱۸ تا ۷۵ دلار می باشد. گروه سنی مناسب برای این عروسک ها به توصیه سازنده بالای ۳ سال می باشد.

 

عروسک کیندی کیدز

 

%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان

حتماً ببینید :  شیرین ترین عروسک های دنیا »   کندی لاک