گیفت کارت ایکس باکس

گیفت کارت ایکس باکس ارزان

 

گیفت کارت چیست

گیفت کارت مانند کارت اعتباری است که می توانید با آن از امکاناتی که مایکروسافت برای کنسول های ایکس باکس ارائه می دهد برخوردار شوید. اما برای استفاده از آن شرایطی وجود دارد. نمی‌توانید از کارت‌های هدیه مایکروسافت یا ایکس‌باکس برای خرید چیزی از Xbox 360 Marketplace یا Xbox 360 در Xbox One استفاده کنید. هنگام خرید گیفت کارت مایکروسافت یا ایکس‌باکس، مطمئن شوید که ارزی که استفاده می‌کنید با ارز مرتبط با حساب صورت‌حساب گیرنده مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت، گیرنده نمی‌تواند کارت هدیه را پس‌خرید کند.

همچنین اگر کارت هدیه Microsoft یا Xbox را در کشوری استفاده کنید که با کشور مرتبط با حساب صورت‌حساب شما مطابقت ندارد، نمی‌توانید از آن استفاده کنید. دقت داشته باشید پس از بازخرید کارت هدیه Microsoft یا Xbox، وجوه موجود در حساب مایکروسافت شما قابل انتقال نیست.

 

گیفت کارت ایکس باکس

انواع گیفت کارت ایکس باکس

گیفت کارت ایکس باکس لایو Live

گیفت کارت ایکس باکس لایو همانند گیفت کارت پلی استیشن پلاس یک لایسنس یا مجوز محسوب می شد تا بتوانید از قابلیت های آنلاین تمام کنسول های ایکس باکس استفاده کنید. به عنوان مثال اگر شما در خانه یا مکان خود باشید و دوست شما در جای دیگری حضور داشته باشد، می توانید با همدیگر یک بازی مانند مورتال کمبت یا فیفا را به صورت آنلاین و البته به شرط داشتن گیفت کارت ایکس باکس لایو بازی کنید و لذت ببرید. اعتبار زمانی این گیفت کارت ها محدود اصلی آنها است.

گیفت کارت اعتباری Game pass

شما به عنوان یک بازیکن حرفه ای ایکس باکس یک اکانت مایکروسافت دارید. با خرید اعتبار و شارژ اکانت خود می توانید در سایت مایکروسافت به اندازه مبلغی که شارژ کرده اید از امکانات و قابلیت هایی که در اختیار شما قرار داده می شود، استفاده کنید. به عنوان مثال خرید بازی، دانلود نرم افزار و موزیک از جمله این امکاناتی است که در اختیار شما قرار داده می شود. البته باید به یک نکته توجه کنید. این گیفت کارت ها محدودیت مکانی دارند. یعنی گیفت کارت اعتباری هر کشور را در همان کشور می توانید استفاده کنید.

 

قیمت گیفت کارت ایکس باکس

قیمت گیفت کارت ایکس باکس بسیار متنوع است. ۱ دلاری، ۵ دلاری، ۱۰ دلاری، ۱۵ دلاری، ۲۰ دلاری، ۲۵ دلاری، ۳۰ دلاری، ۴۰ دلاری، ۵۰ دلاری، ۶۰ دلاری، ۷۰ دلاری و ۱۰۰ دلاری نمونه های این گیفت کارت ها هستند. از این گیفت کارت ها برای خرید موردی می توانید استفاده کنید. البته در کنار مواردی که گفته شده گیفت کارت ایکس باکس مدت دار هم وجود دارد. گیفت کارت ایکس باکس ۴۸ ساعته، ۱۴ روزه، ۱ ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱ ساله نیز از جمله این موارد اند.

وبسایت های مختلفی در ایران هستند که می توانند از طرف شما اقدام به خرید این گیفت کارت ها کنند. البته به جز معادل ریالی هر کدام کارمزدی هم روی آن می کشند. بهتر است این سایت ها را خوب زیر و رو کنید تا مطمئن ترین سایت ارائه دهنده را با قیمت مناسب پیدا کنید. وبسایت هایی مانند دیجی کالا، ایرانیکارد و گیفت کارد استور از جمله این موارد هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 19 =