گیفت کارت پلی استیشن

گیفت کارت گلی استیشن

 

گیفت کارت چیست

گیفت کارت پلی استیشن PSN یکی از محصولات کنسول پلی استیشن است که توسط شرکت سونی برای بازیکنان پلی استیشن ۴ به بازار عرضه شده است. با خرید گیفت کارت پلی استیشن بازیکنان تا سقف اعتبار گیفت کارت پلی استیشن می توانند از Play Station Store خرید کنند. تمام گیفت کارت ها روی کنسول PS3 و PS4 و PS5 قابل استفاده اند. گیفت کارت پلی استیشن دارای یک کد PSN پلی استیشن است که مخصوص شارژ اکانت شما است. البته از فروشگاه پلی استیشن می توانید چیزهای دیگری نیز خرید کنید. خرید بازی های پلی استیشن، پیش خرید بازی های پلی استیشن، استفاده از تخفیف بازی، خرید موزیک، خرید تم های آنلاین و خرید گیفت کارت پلاس برای بازی آنلاین از جمله این موارد هستند.

 

گیفت کارت اعتباری پلی استیشن

شما به عنوان یک بازیکن حرفه ای ایکس باکس یک اکانت سونی دارید. با خرید اعتبار و شارژ اکانت خود می توانید در فروشگاه پلی استیشن به اندازه مبلغی که شارژ کرده اید از امکانات و قابلیت هایی که در اختیار شما قرار داده می شود، استفاده کنید. با توجه به اینکه گیفت کارت پلی استیشن اعتباری فاقد تاریخ انقضا می باشند گزینه خوبی حتی برای هدیه به بازیکنان است. البته به یاد داشته باشید که اعتبار گیفت کارت ps4 غیر قابل انتقال است.

 

PSN چیست

آز آنجایی که گیفت کارت ها برای شبکه پلی استیشن است به اصطلاح به آنها  PlayStation Network یا PSN می گویند. شما می توانید از گیفت کارت های پلی استیشن در PS5 و PS4 و PS3 استفاده کنید و آنها را Redeem کنید. تمام کارت ها متعلق به پلی استیشن می باشند چه PS4 چه PS5 ! پس از خرید گیفت کارت پلی استیشن ۵ هم شامل آن می شود و چیز متفاوتی نیست.

با خرید گیفت کارت PSN می‌توانید بدون نیاز به کارت‌های اعتباری، حساب کاربری پلی استیشن خود را شارژ کرده و از فروشگاه پلی استیشن (Play Station Store) خرید انجام دهید.

 

 

قیمت گیفت کارت پلی استیشن

قیمت گیفت کارت ایکس باکس بسیار متنوع است. ۱۰ دلاری، ۲۰ دلاری، ۲۵ دلاری، ۳۰ دلاری، ۴۰ دلاری، ۵۰ دلاری، ۶۰ دلاری، ۷۵ دلاری و ۱۰۰ دلاری نمونه های این گیفت کارت ها هستند. از این گیفت کارت ها برای خرید موردی می توانید استفاده کنید. البته در کنار مواردی که گفته شده گیفت کارت پلی استیشن مدت دار هم وجود دارد. گیفت کارت پلی استیشن پلاس ۱ ماهه، ۳ ماهه و ۱۲ ماهه نیز از جمله این موارد اند.

وبسایت های مختلفی در ایران هستند که می توانند از طرف شما اقدام به خرید این گیفت کارت ها کنند. البته به جز معادل ریالی هر کدام کارمزدی هم روی آن می کشند. بهتر است این سایت ها را خوب زیر و رو کنید تا مطمئن ترین سایت ارائه دهنده را با قیمت مناسب پیدا کنید. وبسایت هایی مانند موبو گیفت، ایرانیکارد و گیفت کارد استور از جمله این موارد هستند.

آموزش ثبت گیفت کارت

  • به فروشگاه پلی استیشن PlayStation Store در کنسول خود بروید
  • از منوی سمت چپ وارد گزینه Redeem Codes شوید
  • کد ۱۲ رقمی گیفت کارت را وارد کنید
  • دکمه Redeem را بزنید
  • کادری نمایش داده می شود که نشان می دهد چقدر کد اعتبار دارد
  • روی Add Funds که تایید نهایی وارد کردن کد هست کلیک کنید
  • Add Funds در واقع تاییدیه یا Confirm نهایی شما برای وارد کردن کد گیفت کارت است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =