بهترین گیم تفنگ جنگی مخصوص اندروید

گیم تفنگ جنگی

بهترین گیم تفنگ جنگی برای موبایل و سیستم عامل اندروید که می توانید پیدا کنید را در فهرست زیر می توانید پیدا کرده و دانلود کنید. این گیم ها با سلاح جنگی بازی می شود و به شما قابلیت های زیادی می دهد تا مثل یک قهرمان بدرخشید و دشمنان و تروریست ها را از بین ببرید.

بازی جنگی- ارتش اکشن تفنگ بازی

بازی جنگی تفنگی: FPS اسلحه

بازی های تیراندازی با اسلحه تکاور FPS یک بازی نسخه اندروید است که گیم پلی آن نقش آفرینی حماسی با تیراندازی است. مأموریت گیم تفنگ جنگی جز بازی های جدید تیراندازی است که در بین تیراندازی های برتر ۲۰۲۱ قرار گرفته است. در این گیم سلاح جنگی از مأموریت بازی های تفنگ آفلاین را به عنوان سرباز ارتش انجام خواهید داد. این بازی از دید خیلی از بازیکنان بسیار اعتیادآور است و از گرافیک HD برخوردار است.

این بازی کماندویی که محصول سال ۲۰۲۱ است رؤیاهای شما را در مورد مأموریت های سری تکاور fps و تیراندازی سه بعدی شبیه سازی می کند. بازی های جنگی fps یک حمله خط مقدم است که با مهارت های تیراندازی خود و با اسلحه های تیراندازی پیشرفته می توانید تروریست ها را از بین ببرید. در این گیم سلاح جنگی به عنوان یک جنگجوی ویژه بازی های مأموریت های مخفی را انجام خواهدی داد. البته در این بازی حالت بازی چند نفره آنلاین هم در دسترس است. اگر بازی های تکاور جدید ۲۰۲۱ را دوست دارید ، بازی های تیراندازی آفلاین می تواند بهترین تجربه برای شما باشد. این بازی را از این لینک می توانید دانلود کنید.

بازی جنگی تفنگی: FPS اسلحه

بازی جنگی تفنگی: FPS اسلحه

اگر به دنبال بازی گیم تفنگ جنگی هستید، این بازی انتخاب درستی خواهد بود. جنگ واقعی در این بازی است و به عنوان یک کماندوی ارتش واقعی می توانید نقش آفرینی کنید. در خط مقدم بایستید و برای کشور خود در برابر دشمنان بجنگید. بازی شلیک اسلحه – FPS یک بازی FPS سه بعدی ضد تروریستی است. می توانید با تروریسم جهانی مبارزه کنید و به یک قهرمان ضد تروریست تبدیل شوید.

به عنوان یک گیمر خبره FPS باید با مخفی کاری در این بازی اکشن آفلاین مثل خدای جنگ باشید. با گرافیک واقعی و فیزیک پیشرفته وارد محیط جنگ واقعی شوید. با از بین بردن همه خلافکارها که به شکل تاکتیکی در جاهای مختلف پنهان شده اند، در برابر عملیات های دشمن پیروز شوید. در داستان این گیم تفنگ جنگی به دشمن نفوذ کنید تا با قاتلان تک تیرانداز مبارزه کنید. تفنگ های پیشرفته خود را از توپخانه انتخاب و ارتقا دهید تا در دور بعدی پیروز شوید. برای دانلود این بازی روی این لینک کلیک کنید.

جنگاور ایرانی

جنگاور ایرانی

بازی جنگاور ایرانی یک بازی اکشن و رقابتی بسیار هیجان انگیز است که گرافیک خیلی خوبی هم دارد. در این گیم تفنگ جنگی به عنوان یک سرباز قدرتمند باید از حمله دشمنان به خاک کشورمان دفاع کنید. شما با یک تک تیرانداز ایرانی بازی می کنید که وارد مناطق عملیات می شود. مأموریت هایی به شما داده می شود که باید آنها را کامل انجام دهید تا بهترین امتیاز را به دست آورید.

در گیم انواع تفنگ و آیتم با قدرت های متفاوت برای مبارزه با دشمنان در اختیار خواهید داشت. البته می توانید در جام قهرمانی شرکت کنید، بهترین تک تیرانداز ها در کل ایران را ببینید و با آنها رقابتی جذاب داشته باشید. این بازی را می توانید از کافه بازار یا اینجا دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =