گیم جی تی ای وایس سیتی

دانلود گیم جی تی ای وایس سیتی برای موبایل

گیم جی تی ای وایس سیتی یک بازی اندروید است و جز بازی های ویدیویی حرفه ای با گرافیک جذاب و بالا در سبک اکشن و ماجراجویی است. گیم جی تی ای وایس سیتی به عنوان چهارمین نسخه در مجموعه بازی‌های اتومبیل‌ دزدی بزرگ است که توسط راکستار نورث توسعه یافته و راک استار گیمز آن را منتشر کرده است. در گیم جی تی ای وایس سیتی شما در نقش یک مأمور در شهر پرسه می زنید و در قبال دریافت دستمزد مأموریت های مختلفی را انجام می دهید. گیم جی تی ای وایس سیتی دو سبک جنگی و ماشین سواری را در خود دارد.

بازی جی تی ای

بازی جی تی ای برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ منتشر شد. مکانیزم‌های این بازی ویدئویی چیزهای خیلی جدیدی را به دنیای بازی‌های ویدیوئی معرفی کرد که هنوز هم پس از گذشت سال‌ها در ساخت بازی‌های جدید مورد استفاده قرار می گیرند. تجربه استودیوی راکستار در ساخت بازی‌های اکشن و ماجراجویی در سبک جهان باز، انتظارات طرفداران جی تی ای را حسابی بالا برده است.

دومین انقلاب بزرگ بازی جی تی ای مربوط به انتشار نسخه سوم بازی در سال ۲۰۰۱ می‌شود. در این نسخه جدید مکانیزم‌های آن برای اولین بار دنیای بازی‌های جی تی ای را وارد فضای سه بعدی کرد و نقطه آغازی بود برای شاهکار بعدی راکستار یعنی گیم جی تی ای وایس سیتی. موفقیت نسخه سوم، راکستار را به فکر ساخت دیگر دنباله‌هایی برای جی تی ای انداخت و در نهایت نسخه افسانه‌ای گیم جی تی ای وایس سیتی متولد شد. گرافیک بازی به مراتب بهتر شده بود و این‌بار فضای داستان بازی شبیه به اوایل دهه ۸۰ میلادی شده بود.

نسخه چهارم GTA

گیم جی تی ای وایس سیتی که یک شاهکار اکشن و ماجراجویی بود، در ابتدا برای کنسول‌های پلی استیشن ۲ و ایکس باکس و سپس برای نسخه های تحت ویندوز ساخته شد. گیم GTA: vice city موفقیتی بی‌حد و مرز برای راکستار محسوب می شد. به طوری که راکستار GTA: vice city را برای دیگر نسل‌ها مانند موبایل از سال ۲۰۱۲ نیز راه اندازی کرد.

گیم جی تی ای وایس سیتی

داستان گیم جی تی ای وایس سیتی

راکستار نه تنها استاد ساخت بازی‌های جهان باز است، بلکه داستانش بازی‌هایش را پختگی خیلی خوبی دارد. به همین دلیل است که مخاطب وادار می شود تا حسابی در بازی بگردد و چیزهای زیادی کشف کند. نسخه موبایلی گیم جی تی ای وایس سیتی نیز از همین قاعده پیروی می‌کند و راکستار هیچ محدودیتی برای بازی قائل نشده است و دقیقا همان گیم جی تی ای وایس سیتی اصلی را روی موبایل راه اندازی کرده است.

داستان بازی از دید نقش اول گیم جی تی ای وایس سیتی یعنی تامی ورساتی روایت می‌شود. تامی ورساتی عضوی قدیمی از اعضای یک باند خلافکار بود که مواد مخدر در سطح شهر لیبرتی سیتی پخش می کرد. اما چون تامی آدم بدشانسی است پانزده سال گذشته را به جرم قتل در زندان سپری کرده است. اما اکنون با آزاد شدنش، شایعاتی درباره بازگشت دوباره تامی ورساتی به شهر و پیوستن دوباره او به اعضای گروه پخش می شود. سانی فورلی رهبر باند است و می داند که بازگشت دوباره تامی ورساتی به باند مشکل ساز خواهد بود. به همین دلیل تامی ورساتی را به بهانه خرید مواد مخدر به وایس سیتی می فرستد. وایس سیتی شهری است که در حال حاضر تبدیل به جولانگاهی برای تولید کنندگان و فروشندگان مواد مخدر شده است. در بازی شما باید در نقش تامی در این شهر شلوغ نباید به کسی اعتماد کنید و مأموریت ها را به عنوان یک مزدور با موفقیت پشت سر بگذارید.

ویدئوی گیم پلی بازی

 

دانلود گیم جی تی ای وایس سیتی برای موبایل

در حال حاضر امکان دانلود گیم جی تی ای وایس سیتی را می توانید از گوگل پلی دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 8 =