بهترین گیم های زامبی برای موبایل

گیم زامبی

گیم زامبی همیشه جذاب بوده و هست. زامبی ها هم شخصیت های باحالی هستند که طرفداران بازی های ترسناک به شدت دوست دارند. زامبی ها مرده های متحرکی اند که هر جنبنده ای را وارد دنیای خود می کنند. زامبی ها موجوداتی انسان‌نما هستند که به خاطر نوعی ویروس، آزمایش‌های غیر انسانی و یا جهش ژنتیکی، بعد از مرگ به شکل زامبی به زندگی خود ادامه می دهند. وحشت و تعلیقی که در این بازی‌ها وجود دارد و قرار گرفتن در برابر موجوداتی که باید با چنگ و دندان جنگید ترسی است که در طول بازی همواره با شما خواهد بود.

در ادامه بهترین گیم های زامبی در دستگاه های مختلف را برایتان معرفی خواهیم کرد:

 

بهترین گیم های زامبی برای موبایل

 

 

۱- the walking dead TellTale Series

۲- last day on earth

۳- unkilled

۴- into the dead 2

۵- Dead Trigger 2

the walking dead TellTale Series

مردگان متحرک، پرطرفداراترین و بهترین گیم زامبی اندروید افلاین به سبک تیراندازی است. این بازی برنده جوایز بسیاری شده است. داستان بازی حول محور ۵ شخصیت است که در طول چهارصد روز اتفاق می افتد. وینس یک جنایتکار محکوم، وایات یک فراری، راسل در حال تلاش برای پیدا کردن مادر بزرگش، بانی یک معتاد در حال درمان و آخرین نفر هم شل است که با خواهرش بکا برای زنده ماندن می‌جنگند. در این بازی تجهیزاتی برای تیراندازی به زامبی در اختیار شما قرار دارد تا ساده‌تر مبارزه کنید. برای بازی کردن walking dead به یک گیگابایت فضای خالی نیاز دارید. در کل اگر دنبال دانلود گیم زامبی برای اندروید بدون دیتا هستید، حتما walking dead را نصب کنید و لذت ببرید.

last day on earth

در سال ۲۰۲۷ ویروسی به صورت ناخواسته در دنیا پخش می‌شود و ساکنان کره زمین را نابود می‌کند. در این دنیای پسا آخر الزمانی مردگان به زامبی‌های متحرک تبدیل شده‌اند و باید به عنوان یکی از بازماندگان این فاجعه روی بقایای این دنیای مخروبه زنده بمانید.

این بازی ترکیبی از سبک بقا با المان‌های شوتر، ادونچر و دنیای باز را با هم در آمیخته است. در Last Day on Earth پایگاهی برای عملیات‌هایتان می‌سازید، آیتم‌ها و ماده‌های مختلف را آزمایش می‌کنید، دست به سرقت می زنید و قبل از اینکه زامبی‌ها شما را بکشند شما آنها را راهی مرگ ابدی می کنید. همچنین کارهای دیگری مثل ساختن اشیا را هم می‌توانید انجام دهید.

unkilled

Unkilled  یکی از مهیج‌ترین و بهترین بازی زامبی اندروید  و ios به صورت FPS یا تک نفره است. بازی اکشن Unkilled توانسته است برنده جایزه بهترین داستان و کنترل آسان هم شود. داستان از این قرار است که در یک پایگاه غیرنظامی به نام wolf Pack مشغول به کار هستید و در عین حال باید از شیوع ویروس خطرناکی جلوگیری کنید. این بازی طوری طراحی شده است تا برای بقا بجنگید، در بیش از ۱۵۰ ماموریت مبارزه می‌کنید تا هدف اصلی یعنی زنده ماندن در دنیای زامبی ها را تجربه کنید. اگر دنبال دانلود گیم زامبی برای اندروید ۴ و بهترین بازی زامبی آنلاین برای اندروید هستید، unkilled را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

into the dead 2

اگردنبال دانلود گیم زامبی با گرافیک بالا برای اندروید هستید، into the dead2 را به شما پیشنهاد می‌کنیم. گرافیک این بازی FHD است و از نظر گرافیکی در رتبه اول قرار گرفته است و  داستان با استقبال زیاد کاربران مواجه شده است. خط داستانی درباره دنیایی است که همه  چیز نابود شده است و تنها بازمانده و ناجی خانواده خواهید بود. اسلحه های مختلف را از زرادخانه انتخاب کنید تا در کشمکش با زامبی‌ها پیروز شوید. کنترل بازی بسیار آسان است. فقط باید از هوش و فکر خود استفاده کنید تا مبادا یه زامبی تبدیل شوید.

Dead Trigger 2

ماشه مرده ۲ یکی از بهترین گیم های زامبی اندروید آفلاین است و  گرافیک فوق‌العاده ای که دارد یکی از ویژگی های خاص آن است که توانسته است تا آن را جذاب‌تر کند. موضوع بازی یک ماجراجویی هیجان‌انگیز به صورت تیراندازی تک نفره (FPS) است و موضوع بازی دنباله نسخه اول است. البته این بازی کاملا آفلاین نیست. زیرا پس از مرحله اول به اینترنت نیاز پیدا می‌کنید. گیم پلی Dead Trigger2 به چندین ماموریت داستانی و غیرداستانی تقسیم می‌شود و هر ماموریت یک یا چند هدف خواهد داشت. اگر یکی از اهداف شکست بخورد یا بازیکن بمیرد، مجبور هستید تا از ابتدا شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − شش =