گیم پس التیمیت

گیم پس التیمیت

گیم پس التیمیت چیست؟

گیم پس آلتیمیت Game Pass Ultimate نوعی اشتراک ایکس باکس و ویندوز (مایکروسافت) است که در ازای پرداخت مبلغ مشخص ماهیانه امکان استفاده از بازی ها و سرویس های مایکروسافت را می دهد. نسخه التیمیت گیم پس با نسخه معمولی گیم پس تفاوت هایی دارد. در گیم پس التیمیت علاوه بر بازی‌های رایگان، اشتراک لایو گلد، EA Play، PC و کلاد رو هم می توانید دریافت کنید.

گیم پس نامحدود چیست؟

تمام گیم پس ها Game Pass محدودیت زمانی دارند و به هیچ وجه نامحدود یا Unlimited نیستند. ولی با خرید اکانت یا ردیم کد قانونی، شما هیچ لیمیتی رو تجربه نخواهید کرد و از همه قابلیت‌های GPU می توانید استفاده ‌کنید.

 

گیفت کارت

برای استفاده از خدمات آنلاین مایکروسافت می توانید از گیفت کارت هم استفاده کنید که به شکل ردیم کد ۲۵ رقمی می باشد. برای اطلاع از شرایط گیفت کارت، گیفت کارت ایکس باکس را بخوانید.

اشتراک‌های کامل، هوم و غیر هوم

با خرید اشتراک Game Pass Ultimate برای ایکس باکس سه حق انتخاب برای اکانت پیش روی شما خواهد بود. ظرفیت اکانت کامل برای دو کاربر مناسب است. نسخه هوم نیز دیگر امکانات اکانت های کامل را دارد و اکانت غیرهوم نیز شبیه اکانت هوم است فقط نحوه فعالسازی آن کمی متفاوت است.

اکانت های کامل و غیرهوم شیوه تهیه ساده تری دارند و قیمت کمتری از گیفت کارت ها نیز دارند. محدودیتی هم در استفاده از این اکانت ها وجود ندارد.

مزایای خرید گیم پس آلتیمیت برای ایکس باکس

با استفاده از اشتراک گیم پس التیمیت می توانید همزمان از قابلیت های اکانت گلد ایکس باکس و گیم پس ایکس باکس استفاده کنید. با استفاده از اشتراک التیمیت قابلیت دسترسی به صدها بازی گیم پس و استفاده از قابلیت بازی آنلاین را خواهید داشت. این اشتراک برای هردو منطقه آمریکا و اروپا قابل استفاده است. اگر جز گیمرهایی باشید که به تازگی ایکس باکس سری ایکس خریده اید، می توانید از مزایای خرید اشتراک ایکس باکس گیم پس التیمیت نیز استفاده کنید. زیرا این اکانت می توانید دسترسی نامحدود به بازی ها بدهد.

دریافت اشتراکِ گلد (GOLD) بدون هزینه اضافی

دریافت اشتراک EA Play به شکل رایگان

به جز استفاده از بازی های رایگان اشتراک EA Play هم برای شما رایگان خواهد شد. بنابراین می توانید بازی‌های شرکت EA رو بدون پرداخت هزینه روی کنسول و یا PC داشته باشید.

امکان بازی روی PC و XBOX با یک اکانت

دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی رایگان

خرید بازی‌ها با ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف

اگه بازی که قبلا به صورت رایگان تهیه کرده اید از فهرست بازی های گیم پس حذف شود، مایکروسافت برای شما در خریدهای بعدی ۲۰% تخفیف لحاظ می کند.

قابلیت استفاده از گوشی به عنوان نمایشگر

یکی از ویژگی‌های جذابِ گیم پس آلتیمیت، امکانِ اجرای بازی‌ها روی گوشی است. کافی است اپلیکیشن Game Pass را از گوگل پلی دانلود کرده و دسته بلوتوثی را به موبایل خود وصل کنید. البته این ویژگی فعلا در ایران در دسترس نیست.

استفاده از اپلیکیشن مخصوص برای مدیریت و دانلود بازی‌های کنسول از طریق موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + هشت =