۱۰ بازی فوق العاده ایکس باکس ۲۰۲۲

بهترین بازی های ایکس باکس

بازی های ایکس باکس کم نیستند اما بین آنها ۱۰ بازی هستند که طرفداران خیلی زیادی را در تمام دنیا دارند. فرقی نداردکه کدام مدل ایکس باکس را دارید. ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و چه ایکس باکس ۳۶۰ را داشته باشید باز هم دنبال بهترین بازی برای کنسول خود می گردید. اگر شما هم این سوال را دارید که بهترین بازی های ایکس باکس کدام هستند، این شما و این لیست ده بازی برتر ایکس باکس.

 Red-Dead-Redemption-2 بازی ایکس باکس

۱۰ – بازی رد دد ریدمپشن ۲

بازی رد دد ریدمپشن ۲ یک گیم اکشن و از نوع بازی های جهان باز است. در بین بازی های ایکس باکس رد دد ریدمپشن ۲ جهان پویایی دارد که توانسته به خوبی غرب وحشی را به تصویر بکشد. شما در نقش آرتور مورگان قرار می گیرید که شخصیتی پیچیده ای دارد. او همیشه سر یک دوراهی سخت است: انجام کار درست یا وفاداری به دارودسته اش. نسخه دوم رد دد ریدمپشن ۲ یا Red Dead Redemption 2  نسبت به نسخه قبلی اش بسیار ارتقا پیدا کرده است. مبارزات تن به تن، بهبود عملکرد گان پلی و سیستم هانر، قابلیت شنا کردن و قابلیت تیراندازی با دو تفنگ به صورت همزمان از جمله این موارد هستند.

گرافیک این گیم بی نظیر است مخصوصا روی ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس وان فوق العاده است. اگر شما هم از طرفداران بازی GTA هستید، به شما پیشنهاد می کنیم حتما به سراغ این بازی بروید. زیرا گیم رد دد ریدمپشن ۲ به نوعی GTA در دنیای غرب وحشی است.

 

بازی ایکس باکس Assassin’s-Creed-Valhalla

 

۹ – اسسینز کرید والهالا

بازی اسسینز کرید Assassin’s Creed Valhalla یک بازی اکشن ماجراجویی است که در قالب نقش آفرینی ساخته شده است. این بازی در یک جهان باز اتفاق می افتد. این بازی در یک دنیای وایکینگی رخ می دهد و دائما در حال مبارزه خواهید بود. سبک مبارزات بازی اسسینز کرید والهالا از نمونه های وایکینگی دیگر سنگین تر و خشن تر است. اگر تا به حال هیچ یک از بازی های اسسینز کرید را امتحان نکرده اید، این گیم یکی از بازی های ایکس باکس است که باعث می شود در آن حسابی غرق شوید. البته نیازی هم نیست تا از داستان های قبلی بازی اطلاع داشته باشید.

 

 

بازی ایکس باکس Monster-Hunter-World

 

۸- مانستر هانتر : ورلد

بازی معروف مانستر هانتر: ورلد یا monster hunter : world توسط شرکت کپکام ساخته شده است که هشتمین بازی برتر لیست بهترین بازی های ایکس باکس محسوب می شود. در این بازی هم می توانید انفرادی بازی کنیم و هم گروهی. در شرایط بازی گروهی حداکثر تا سه دوست خود را می توانید در این دنیا همراه کنید و با همدیگر هیولاهای شگفت انگیز را شکار کنید.

 

بازی ایکس باکس dishonored2

۷- دیشونورد ۲

یکی از بهترین بازی های ایکس باکس دیشونورد ۲ با dishonored 2 است که دنباله نسخه اول آن است. این بازی فضای رمزآلودی دارد و با المان هایی نظیر قدرت های جادویی و دیوانه وار ترکیب شده است. دو شخصیت اصلی آن کوروو آتانو و امیلی کالدوین هستند که نیروها و قابلیت های خاصی دارند که موجب می شود تا مسیر را خیلی خلاقانه تر پیش ببرید. کشتن دشمنان انتخاب شما است و می توانید از آنها رد شوید. این بازی آنقدر تنوع دارد که می توانید هر کاری در آن انجام دهید. استایل جذاب بازی واقعا خلاقانه است.

 

بازی مورتال کمبت ایکس باکس mortal-kombat-11

 

۶- مورتال کمبت ۱۱

بی شک مورتال کمبت یکی از بهترین بازی های مبارزه ای و اکشن است که توانسته در آخرین نسخه خود طرفداران زیادی را مجدوب کند. بخش داستانی آن بسیار حماسی است و با یک ماجراجویی از گذشته تا آینده را خواهید پیمود. بخش دیگر بازی قلعه های زمان Towers of time است که چالش های جدیدی را ارائه داده است. نکته جالب توجه در بازی مورتال کمبت ۱۱ این است که امکان شخصی سازی کاراکترهایی مانند لیو کین، کسی کیج و اسکورپیون را خواهید داشت و می توانید حرکان و ابزارهایی نیز به آنها اختصاص دهید. به طور کلی در این بازی ۳۴ کاراکتر وجود دارد که تنوع زیادی را در مبارزات برای شما خواهد داشت. در این بازی رنگ ها و نورپردازی ها بسیار خوب بوده و کات سین ها نیز به طور خیلی خوبی ساخته شده اند.

 

 

 

 

بازی ایکس باکس Devil-May-Cry-5

 

۵- دویل می کرای ۵

دویل می کرای ۵ یا Devil May Cry 5 ساخت شرکت بی نظیر کپکام است که توانست در نسخه آخر شگفتی های زیادی را رقم بزند. در این نسخه می توانید کاراکترهای قدیمی یعنی نرو و دانته را کنترل کنید و با آنها به سراغ ماجراجویی های جدید بروید. در کنار این دو شخصیت قدیمی کاراکتری دیگر به نام وی نیز اضافه شده است که کنترل او را نیز در اختیار خواهید داشت. این سه شخصیت در کنار هم توانسته اند لحظه های فوق العاده ای را در طول بازی رقم بزنند و مبارزات جذابی را ترتیب دهند. در بخش مبارزات مطمئن باشید که هیجان زده خواهید شد و خواهید توانست با روش های گوناگونی به مبارزه با دشمنان خود بپردازید. اسلحه هایی مانند شمشیر، تفنگ و جادو چیزهایی اند که می توانید در نبردها از آنها استفاده کنید. شکل روایی داستان نیز بسیار جذاب و گیرا است.

بازی ایکس باکس Halo--The-Master-Chief-Collection

 

۴- هالو ۷

هالو ۷ یا Halo از جمله بازی های آنلاین چند نفره ای است که در ایکس باکس می توانید با آن روبرو شوید. البته هر چند که این بازی در بخش آنلاین چند سال پیش مشکلاتی را تجربه کرد اما توانست با برگشتن به رقابت در حوزه بازی های آنلاین اشتباهات خود را جبران کند و یکی از بهترین بازی های آنلاین ایکس باکس را عرضه کند. ماموریت های هیجان انگیز و پرمخاطره ای که در بازی هالو وجود دارد که می تواند تجربه جذابی را برایتان رقم بزند.

این بازی در سبک بازی های شوتر اول شخص است و در آخرین نسخه آن می توانید به هر یک از بخش های چند نفره بازی های قبلی دسترسی داشته باشید. یعنی می توانید صفحه را به چند بخش تقسیم کرد و در کنار دوستانتان تجربه بازی خوبی را داشته باشید.

 

بازی ایکس باکس metal-gear-solid-v-the-phantom-pain

 

۳- متال گیر سالید وی

بازی متال گیر سالید وی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ترکیبی جالب از سبک مخفی کاری کلاسیک سری متال گیر و ویژگی های جدید بازی های به سبک جهان باز است که در آن می توانید ماموریت های فوق العاده جذابی را تجربه کنید. کاراکتر اسنیک کسی است که شما کنترل او را در اختیار دارید و باید ماموریت های زیادی را با او سپری کنید. بازیکنان می توانند به شکلی آرام و ساکت به سمت پایگاه دشمن حرکت کرده و و در اقدامی ناگهانی دست به حمله بزنند. در این بازی به جزئیات به خوبی پرداخته شده است. به عنوان مثال اگر شما بیش از اندازه دشمنان را هدشات کنید، در مراحل بعد آنها کلاه به سر خواهند داشت. همچنین در شرایطی که طوفان شن وجود دارد ساده تر می توانید به پایگاه دشمن نفوذ کنید زیرا دید دشمن مختل شده است و به سادگی قادر به تشخیص شما نیست.

 

بازی هیتمن ایکس باکس hitman

 

۲- هیتمن World of Assassination

بازی هیتمن Hitman World of Assassination یکی از مجموعه‌های سه گانه هیتمن است. اگر به بازی‌های سبک مخفی‌کاری علاقه دارید، هیتمن یکی از بهترین بازی های ایکس باکس است که می تواند شما را ارضا کند. شما همچنان در این نسخه از سه گانه هیتمن در نقش مامور ۴۷ باید ماموریت های سری را به سرانجام برسانید. در نسخه آخر بازی هیتمن باید به روش های گوناگونی اهداف خود را به قتل برسانید. این که از چه طریق ماموریت را انجام می دهید انتخاب شما است و همین نکته باعث جذابیت بازی شده است. اگر فیلم های سینمایی مانند لئون حرفه ای و جیمز باند را دوست دارید مطمئن باشید که این بازی مخصوص شما ساخته شده است.

 

بازی جنگ ستارگان ایکس باکس Star-Wars-Battlefront-II

 

۱-    جنگ ستارگان ۲  Star Wars Battlefront II

جنگ ستارکان ۲ Star Wars Battlefront II  یکی از بهترین بازی های ایکس باکس است که از دنیای سینمایی اقتباس شده است. بازی جنگ ستارگان از نظر صوتی و تصویری جاذبه های بکری دارد. شما در نقش شخصیتی که دوست دارید می توانید به در لوکیشن های سینمایی فیلم مانند موس ایسلی و دشت های نمک کرایت ماموریت های خود را به سرانجام برسانید و نبردهای خشن خود را آنجا انجام دهید. این بازی نه تنها بسیار سرگرم کننده است بلکه می تواند به شما حس نوستالژیک فیلم های سینمایی جنگ ستارگان را نیز القا کند. این بازی هم به صورت تک نفره و هم چند نفره قابل انجام است. این نسخه از بازی جنگ ستارگان در واقع بازه زمانی بین فیلم های Return of the Jedi و The Force Awakens را به تصویر می کشد و ماجراهای ایدن ویرسیو را روایت می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =