آلبوم عروسک های شما

فرزند شما عاشق عروسک هایش است؟ خوب عکس او و عروسکش را در آلبوم عکس های یادگاری دالیدل بگذارید. شما یک کلکسیونر عروسک هستید؟ پس به جمع کلکسیونرهای دالیدل بپیوندید و در آلبوم عکس کلکسیون های دالیدل عکس خود را به یادگار بگذارید. شاید خود شما عروسکی دارید که خیلی دوستش دارید. پس زودتر یک عکس یادگاری از خود و عروسکتان را در واتساپ برای ما ارسال کنید تا در آلبوم دالیدل قرار گیرد.

آلبوم من و عروسک ها

آلبوم کلکسیونرهای عروسک

 

آلبوم کلکسیونرهای عروسک

جسیکا – کلکسیون دختر امریکایی

جسیکا اهل شیکاگو است و از کودکی عروسک های دختر امریکایی جمع می کرد. البته پدرش هم از این کار او حمایت می کرد. اولین عروسک دختر امریکایی را در سال ۲۰۰۸ خرید و علاقه اش به این عروسک باعث شد تا مدل های دیگر این عروسک را به کلکسیون خود اضافه کند.

اشلی بروک

او عاشق عروسک باربی مدل اسکیپر است. البته در کلکسیون او عروسک دختر امریکایی، اسکیپر های دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی، فگور دکتر هو، سری کامل پونی کوچولو، خرس های پولیشی، عروسک های کودک پرنسس های دیزنی و اور افتر های نیز حضور دارند. چیزی که بیش از همه باعث شده است تا اشلی عاشق عروسک ها شود چشمان خاص آنهاست. اشلی کلکسیون خود را به دنیای اینترنت نیز آورده است و برای عروسک های خود یک وبسایت با نام dollyconfessions نیز راه اندازی کرده است 

سانهو از کره جنوبی

مجموعه عروسکی سانهو مربوط به دوران کودکی او است که علاقه زیادی به عروسک پرنسس های دیزنی داشت. البته الان که بزرگ شده است جای عروسک هایش روس طاقچه است. به گفته او شخصیت مولان و سیندرلا گل سرسبد این مجموعه است.

کیم گیلن – مجموعه عروسک های بلیس