عروسک بی فرندز B Friends ساخت شرکت ادو پلی

عروسک بی فرندز - ادو پلی

 

شرکت ادو پلی در سال ۲۰۱۵ توسط دیوید مارتین و مری پرایس در انگلستان افتتاح شد. در این بازه زمانی کوتاه ادو پلی توانسته است بیش از بیست برند در صنعت اسباب بازی سازی روانه بازار کند. عروسک های بی فرندز معروف ترین عروسک های شرکت ادو پلی می باشند. این عروسک ها در ایران به عنوان عروسک های گوشتی شناخته می شود. اما جنس این عروسک های واینل یا PVC می باشد.

 

عروسک بی فرندز - ادو پلی

 

عروسک های بی فرندز

عروسک های بی فرندز B Friends عروسک های زیبایی هستند که برای بچه های ۳ سال به بالا طراحی شده است. قیمت عروسک بی فرندز ۲۵ و ۳۰ پوند می باشد. خرید اکسسوری و لباس های عروسک به صورت جداگانه نیز ممکن است و قیمت های متفاوتی دارند. به عنوان مثال قیمت یک مجموعه با سه دست کفش ۱۰ پوند و یک میز آرایش برای عروسک ۳۰ پوند قیمت دارد.

 

عروسک بی فرندز - ادو پلی

 

 

بنابراین عروسک ها می توانند چند دست لباس داشته باشند و مامان کوچولوی عروسک می تواند برای مهمانی، ورزش و خرید لباس مخصوصی تن او کند. از این لحاظ عروسک با کودک ارتباط بیشتری می تواند برقرار کند. موهای عروسک نیز بسیار منحصر به فرد می باشد. موها به اندازه ای نرم ساخته شده است که حتی بزرگسالان نیز هوس می کنند، آنها را شانه کنند و یا آنها را ببافند. شرکت ادو پلی شخصیت پردازی روی عروسک ها را تا حدودی انجام داده است، ولی کار اصلی را بر عهده بچه ها گذاشته است.

 

عروسک بی فرندز - ادو پلی

 

ویژگی های فیزیکی عروسک

قد عروسک ۴۵ سانتی متر می باشد و لباس های جذابی دارد. لباس های این عروسک قابل تعویض هستند و برای آنها ادو پلی تاکنون لباس های متنوع و زیبایی طراحی کرده است که به صورت جداگانه قابل خریداری می باشند. نکته منحصربه فرد عروسک بی فرندز موی آنهاست. موی عروسک بی فرندز طوری ساخته شده است که بتوان با آن بازی کرد، یعنی آنها را شانه زد یا آنها را بافت.

 

عروسک بی فرندز - ادو پلی