عروسک دیزاینه فرند DesignaFriend

عروسک دیزاینه فرند designaFriend - چاد ولی

 

چاد ولی شرکتی بسیار کهنه کار است که مالک آن دومین سوپرمارکت زنجیره ای بزرگ در انگلستان با نام سنسبریز می باشد. شرکت چاد ولی در اوایل قرن نوزدهم در بیرمنگام با مدیریت جوزف و گرندسون آلفرد در دره ای به نام چاد بروک افتتاح شد. شرکت چاد ولی در سال ۱۹۳۸ توانست نشان سلطنتی را از ملکه دریافت نماید. چاد ولی در سال ۱۹۸۸ در پی بحران اقتصادی، به شرکت وول ورس فروخته شد و سپس در زیر مجموعه شرکت آرگوس قرار گرفت.

 

عروسک دیزاینه فرند designaFriend - چاد ولی

 

عروسک دیزاینه فرند DesignaFriend

عروسک های چاد ولی عروسک هایی نرم و بغلی اند که به دلیل زیبایی و ظرافت اندام های آن، دوست و همدم خوبی برای دختر بچه ها می باشد. عروسک های مدل DesignaFriend عروسک هایی نسبتاً گران قیمت محسوب می شود. عروسک های دیزاینه فرند در آمازون بین ۴۰ تا ۱۰۰ یورو به فروش می رسد. البته این قیمت نسبت به تعداد اکسسوری ها و لوازم جانبی عروسک می تواند بیشتر هم شود.

ویژگی منحصر به فرد این عروسک این است که عروسک تنها یک لباس ساده اما زیبا به تن دارد. بچه ها می توانند متناسب با سلیقه خودشان برای عروسک لباس و وسایل دیگری بخرند. این موضوع به این معنی است که برای عروسک دیزاینه فرند اکسسوری و لوازم جانبی بسیار زیادی تولید شده است.

 

عروسک دیزاینه فرند designaFriend - چاد ولی

 

 

عروسک دیزاینه فرند در رده عروسک های مد یا فشن قرار می گیرد. این عروسک توانسته است در سال ۲۰۱۷ نشان طلایی بهترین عروسک سال را از MFM دریافت کند. چاد ولی تاکنون بیش از یک و نیم میلیون نسخه عروسک دیزاینه فرند تولید نموده است.

 

ویژگی های فیزیکی دیزاینه فرند DesignaFriend

عروسک ها دارای ارتفاعی دست کم ۵۰ سانتی متر بوده و برای کودکان بالای سه سال مناسب می باشند. وزن آنها نیز دست کم سه کیلوگرم می باشد. این عروسک ها شبیه یک کودک یا دختر نوجوان واقعی می باشند. زمانی که به صورت آنها نگاه کنید، متوجه کیفیت بالای ساخت آنها می شوید. صورت هایی بسیار زیبا با ظرافت های تحسین برانگیز دارند. شرکت چاد ولی با بیش از صد سال سابقه فعالیت در صنعت عروسک سازی تخصص منحصر به فرد خود در طراحی و دوخت لباس عروسک را به رخ تماشاچی می کشد.

 

عروسک دیزاینه فرند designaFriend - چاد ولی

 

انواع دیگر عروسک

مدل های نوزاد چاد ولی با نام هایی چون بی بیز (babies) و تاینی نیوبورن تریژرز (Tiny Newborn Treasures) نسبت به مدل های معمولی کوتاه تر هستند. ارتفاع آنها تا ۱۶ سانتی متر می رسد. وزن آنها نیز حدود ۶۰۰ گرم است. از این رو برای بچه های بین ۶ ماه به بالا به نظر مناسب می رسند. برای مشاهده تمام نمونه های این عروسک می توانید از اینجا به وبسایت رسمی عروسک سری بزنید.

 

عروسک دیزاینه فرند designaFriend - چاد ولی