عروسک وی بیبی استلا – Wee Baby Stella

منهتن توی - وی بیبی استلا

 

عروسک وی بیبی استلا Wee Baby Stella ساخت شرکت اسباب بازی سازی منهتن توی می باشد. این عروسک ها مخصوص کودکان بالای یک سال با طرح نوزاد هستند. این عروسک های نرم همان گونه که از ظاهرشان مشخص است از طرح های کلاسیک برای طراحی عروسک های خود استفاده می کند. البته شایان ذکر است که شرکت منهتن توی در طیف گسترده ای از اسباب بازی ها فعالیت می کند. عروسک های وی بیبی استلا تنها نمونه ای از کارهای منهتن توی می باشد.

 

منهتن توی - وی بیبی استلا

 

معرفی عروسک

ارتفاع این عروسک ها ۲۵ تا  ۳۰ سانتی متر بوده و در وبسایت رسمی شرکت ۲۰ تا ۳۰ دلار قیمیت گذاری شده اند. لباس، پستانک و پوشک عروسک هم به نرمی خود عروسک است و به آسانی قابل تعویض می باشد. حتی پستانک عروسک هم پارچه ای می باشد. بنابراین پلاستیک به طور کامل از این محصول حذف شده است. این عروسک های دوست داشتنی قابل شست و شو نیز می باشند.

عروسک های وی بیبی استلا تحت مقررات ایمنی EN71 و COSIA ساخته شده اند. بنابراین تا جایی که ممکن بوده است منهتن توی تلاش کرده است تا عروسک ها برای نوزادان بالای یک سال مناسب باشند.

منهتن توی - وی بیبی استلا

 

 

شرکت منهتن توی برای اتصال پستانک با دهان از ایده آهنربا در پستانک بهره برده است. شیشه شیر مغناطیسی و پستانک مغناطیسی عروسک یکی از ایده های جالب منهتن توی در ساخت عروسک می باشد. از فناوری های جالب دیگری که در ساخت عروسک استفاده شده است، فناوری میکرو کپسوله سازی می باشد. این فناوری باعث می شود تا در صورت بغل کردن عروسک عطر آرامش بخش اسطوخودوس و یا وانیل منتشر شود. ایده انتشار بوی وانیل با بغل کردن عروسک به اندازه ای جذاب بود که باعث شد تا دو سال پیاپی جوایز مهمی را از آن خود کند.

 

منهتن توی - وی بیبی استلا

 

جوایز عروسک وی بیبی استلا

منهتن توی تاکنون صاحب جوایز زیادی هم شده است. به طور ویژه عروسک وی بیبی استلا جایزه محصول ملی والدین امریکا را در سال ۲۰۱۶ از آن خود کرد. همچنین مفتخر به دریافت نشان طلایی جشنواره اوپنهایم توی پورتفولیو در سال ۲۰۱۷ نیز شده است.

 

منهتن توی - وی بیبی استلا